Gatis Felšs – SIA “Jaunvecumi”

"Minerālmēslu izkliedētājs Rauch Axis, ideāli tiek galā ar mitriem un sablīvētiem minerālmēsliem"

Gatis Felšs – “Jaunvecumi”. Pagājušā gada pavasarī, saimniecībā tika iegādāts jauns RAUCH AXIS 50.2 minerālmēslu izkliedētājs. Arī iepriekš saimniecībā tika izmantots minerālmēslu izkliedētājs, kas aprīkots ar precīzo minerālmēslu izkliedes vadības sistēmu,taču neapmierināja sarežģītā iekārtas regulācija, nevienmērīgā minerālmēslu izkliede visā darba platumā, kā arī agregāta aizdambēšanās ar mitru izkliedes materiālu. Iepriekš nosaukto problēmu dēļ,tika pieņemts lēmums iegādāties jaunu minerālmēslu izkliedes agregātu.

Minerālmēslu izkliedētājs Rauch Axis, ideāli tiek galā ar mitriem un sablīvētiem minerālmēsliem, ir ļoti viegli regulējams un mēslojuma izkliedi veic ļoti vienmērīgi. Precīzi var noregulēt ārējo robežu un minerālmēsli netiek izkliedēti pāri lauku malām. Sākotnēji šaubas radīja EMC sistēma,bet tā strādā ļoti veiksmīgi un varēja pilnīgi droši uzticēties RAUCH eksperta ieteikumiem.

Protams nevar nepieminēt Atvases RK kolektīvu, kuri vienmēr ir gatavi atbildēt uz visiem interesējošajiem jautājumiem un palīdzējuši atrisināt problēmas, kas pat nav bijušas tieši saistītas ar minerālmēslu izkliedes agregātu.