Rezerves daļas

Rūpējoties par mūsu klientiem un produktiem mūsu noliktavās ir plašs apjoms ar rezerves daļām, lai sekmētu darbus pat vissaspringtākajā sezonas laikā. Tāpat nodrošinam ātras piegādes jebkurā Latvijas vietā.

Cita veida rezerves daļas

Zemās devas sprauslas Rosa

– ukraiņu ražojuma patentētie smidzinātāji, izveidoti speciāli smidzināšanai ar nelielu ūdens daudzumus, nodrošinot precīzu pārklājumu un efektīvu izsmidzināmā preparāta iedarbību. Jau daudzus gadus pasaulē strādā ar smidzināšanas devu pat no 8 l/ha.
Smidzinātāji ROsa ir ar unikālu darbības principu, tangenciālais pāatrinatājs nodrošina speciālu virpuli, ar kuru pilieni tiek ar piespiedu spēku nonesti uz augu, tā nodrošinot kvalitatīvu pārklājumu un pesticīdu iedarbībai pietiekamu pilienu skaitu.

Unikālā sistēma nodrošina arī to ka pats smidzinātāja atvērums ir ļoti liels, līdz ar ko tās ir tirgū vienīgās spraulas, kuras praktiski nav iespējams aizsist strādājot pie izsmidzināšanas devas zemākas par 75 l/ha.

Bellota

 

Pasaulē lielākais augsnes apstrādes tehnikas dilstošo daļu ražotājs. Tā milzīgā pieredze augsnes apstrādes un sēšanas tehnikā ir cēlonis ka Bellota piegādā savu produktu lielākajiem augsnes apstrādes tehnikas un sējmašīnu ražotājiem.

DETAĻU KATALOGS RU DE
DETAĻU KATALOGS EN FR
SOLBJERG DETAĻU KATALOGS

Sadarbojoties ar Eiropas lielākajiem rezerves daļu tirgotājiem, piedāvājam orģinālražotāju un alternatīvās daļas visa veida tehnikai.