Florian Reitzle – SIA Balticagrar

"Mēs strādājam ar 36 m darba platumu, tāpēc vienmēr mēslojuma izkliedes kvalitāte ir izaicinājums, taču mūsu četri RAUCH Axis 50.2 šo spēj izpildīt"

Mani sauc Florian Reitzle, esmu Balticagrar SIA valdes loceklis un agronoms. Mēs jau daudzus gadus sadarbojamies ar Rauch zīmolu un esam ļoti apmierināti ar visu produktu kvalitāti, bet pats galvenais – ar augsto izkliedes kvalitāti. Mēs strādājam ar 36 m darba platumu, tāpēc vienmēr mēslojuma izkliedes kvalitāte ir izaicinājums, taču mūsu četri RAUCH Axis 50.2 šo spēj izpildīt.

Tā kā esam tuvu jūrai, vējš vienmēr ir aktuāla lieta, un labi mēslojuma izkliedes logi vienmēr ir mazi. Tāpēc ir svarīgi, lai būtu labas kvalitātes produkts, bet problēmu gadījumā, lai dīleris ātri un operatīvi sadarbotos, ar labiem servisa resursiem un nepieciešamajām rezerves daļām.

Atvases RK vienmēr sniedz ātras atbildes uz mūsu jautājumiem. Ir pieejamas telefona konsultācijas, lai samazinātu dīkstāves laiku un reizēm nemaz nav nepieciešamas klātienes mehāniķa konsultācijas. Ja nepieciešams, mehāniķi vienmēr ātri ierodas mūsu saimniecībā, kā arī vairumā gadījumu viņiem līdzi ir visas nepieciešamās rezerves daļas. Atvases RK noliktavās ir arī ļoti liels rezerves daļu krājums, kas mums ir ļoti svarīgi, lai novērstu nevajadzīgu gaidīšanas laiku, kas nereti nāk no ražotāja.