KOMPAKTOMAT PS

Viena brauciena laikā augsne tiek izcili sagatavota kultūraugu sēšanai

Pateicoties lielam darba ātrumam, arī ar mazāku darba platumu iekārta Kompaktomat palīdz iegūt lielisku sniegumu. Turklāt, pateicoties tās pārdomātajam dizainam un nelielajam svaram, Kompaktomat var sagatavot augsni pēc aršanas ar vienu braucienu, apstrādājot augsni gan tās virskārtā, gan apakšdaļā.

Kompaktomat brauciena laikā veic vairākas darbības, kuru laikā augsnes virskārta tiek izlīdzināta un noblietēta. Irdinātajā augsnē tiek atjaunota kapilaritāte, un vēlamajā dziļumā tiek izveidots dīgšanas substrāts. Cilas tiek sasmalcinātas.

Vienkārša apkalpe, var apvienot ar citām iekārtām

Pēc klienta pieprasījuma varam aprīkot kombināciju ar statņu sekcijas hidraulisku dziļuma pielāgošanu un priekšējā izlīdzinātāja hidraulisku pielāgošanu. Piekabināmo iekārtu var aprīkot arī ar aizmugurējo 2. kategorijas trīspunktu sakabi, kuru var papildināt ar smalcināšanas Crosskill veltņiem, kas ir īpaši piemēroti vasarā, kad ir nepieciešams intensīvi smalcināts cietas un sausas cilas. Tāpat var apvienot sējmašīnu, izveidojot ražīgu sējas kombināciju. Šim nolūkam Kompaktomat var aprīkot ar papildu hidrosadali.

Sazinies par šo

Kaspars Dzergačs - 29293715
Aizpildi formu

Jautājums par produktu