KOMPAKTOMAT NS

Pirmssējas kombinācijas Kompaktomat ir pārbaudītas iekārtas, kas paredzētas augsnes pirmssējas sagatavošanai pēc aršanas. Ar vienu braucienu augsne tiek pilnībā apstrādāta tādā stāvoklī, kas nepieciešams kultūraugu sēšanai.

Izcila virsmas izlīdzināšana, smalka cilu sasmalcināšana

Iekārtas priekšrocība ir izcila virskārtas nogludināšana, smalka cilu sasmalcināšana un labi noblīvēta dīgšanas substrāta izveide. Zemes gabals tiek izcili izlīdzināts, arī pateicoties izlīdzinātājiem, kas var saplacināt un nolīdzināt pat ļoti nevienmērīgu augsni.

Viena brauciena laikā augsne tiek izcili sagatavota kultūraugu sēšanai

Pateicoties lielam darba ātrumam, arī ar mazāku darba platumu iekārta Kompaktomat palīdz iegūt lielisku sniegumu. Turklāt, pateicoties tās pārdomātajam dizainam un nelielajam svaram, Kompaktomat var sagatavot augsni pēc aršanas ar vienu braucienu, apstrādājot augsni gan tās virskārtā, gan apakšdaļā.

Kompaktomat brauciena laikā veic vairākas darbības, kuru laikā augsnes virskārta tiek izlīdzināta un noblietēta. Irdinātajā augsnē tiek atjaunota kapilaritāte, un vēlamajā dziļumā tiek izveidots dīgšanas substrāts. Cilas tiek sasmalcinātas.

Sazinies par šo

Kaspars Dzergačs - 29293715
Aizpildi formu

Jautājums par produktu