KOMPAKTOMAT MAX

Pirmssējas kombinācijas Kompaktomat ir pārbaudītas iekārtas, kas paredzētas augsnes pirmssējas sagatavošanai pēc aršanas.

Darba platums līdz pat 15,7 m

Iekārtas Kompaktomat variants ar darba platumu 12,5 m un 15,7 m ir izstrādāts ļoti lielām saimniecībām, kas aprīkotas ar traktoriem ar veiktspēju līdz 600 zirgspēkiem.

Izcila virsmas izlīdzināšana, smalka cilu sasmalcināšana

Ar vienu braucienu augsne tiek pilnībā apstrādāta tādā stāvoklī, kas nepieciešams kultūraugu sēšanai. Iekārtas priekšrocība ir izcila virskārtas nogludināšana, smalka cilu sasmalcināšana un labi noblīvēta dīgšanas substrāta izveide. Zemes gabals tiek izcili izlīdzināts, arī pateicoties izlīdzinātājiem, kas var saplacināt un nolīdzināt pat ļoti nevienmērīgu augsni.

Viena brauciena laikā augsne tiek izcili sagatavota kultūraugu sēšanai

Pateicoties lielam darba ātrumam, arī ar mazāku darba platumu iekārta Kompaktomat palīdz iegūt lielisku sniegumu. Turklāt, pateicoties tās pārdomātajam dizainam un nelielajam svaram, Kompaktomat var sagatavot augsni pēc aršanas ar vienu braucienu, apstrādājot augsni gan tās virskārtā, gan apakšdaļā.

Kompaktomat brauciena laikā veic vairākas darbības, kuru laikā augsnes virskārta tiek izlīdzināta un noblietēta. Irdinātajā augsnē tiek atjaunota kapilaritāte, un vēlamajā dziļumā tiek izveidots dīgšanas substrāts. Cilas tiek sasmalcinātas.

Vienkārša apkalpe

Pēc klienta pieprasījuma varam aprīkot kombināciju ar statņu sekcijas hidraulisku dziļuma pielāgošanu un priekšējā izlīdzinātāja hidraulisku pielāgošanu.

Zemas apkopes prasības

Pirmssējas kombinācijas vadības elementi ir izveidoti, lai nodrošinātu maksimālu darbinieku drošību. Vienkāršs, bet kvalitatīvs dizains ar minimālām apkopes prasībām.

Transportēšana pa sauszemes ceļiem nesagādā problēmas

Visi iekārtas varianti ir atgāžami transportēšanas vajadzībām, lai tie nepārsniegtu maksimālo transportēšanas platumu 3 m un maksimālo transportēšanas augstumu 4 m. Atgāšana ir hidrauliska un pilnībā automātiska.

Sazinies par šo

Kaspars Dzergačs - 29293715
Aizpildi formu

Jautājums par produktu