DISKOMAT N

Disku lobītājam Diskomat ir ļoti plašs izmantojums dažādu augsnes apstrādes tehnoloģiju jomā. Tas ir piemērots tradicionālai augsnes apstrādei pēc ražas novākšanas dažādā dziļumā līdz pat 18  cm un citiem augsnes apstrādes veidiem.

Šīs koncepcijas priekšrocība ir izlīdzināšanas efekts

Liela šīs koncepcijas iekārtas priekšrocība ir labi zināmais izlīdzināšanas efekts. Disku lobītājs ir arī piemērots augsnes pirmssējas apstrādei, kur ir īpaši svarīga laba augsnes izlīdzināšana un tās kvalitatīva apstrāde.

Kompakts izmērs, neliels svars

Disku lobītājs Diskomat ir unikāls tā koncepcijas un dizaina ziņā, kā arī atsevišķu tehnisko mezglu dizaina risinājumu un īpašu materiālu tehnoloģiju izmantošanas ziņā. Tas nodrošina iekārtai ļoti kompaktu izmēru (jo īpaši transportējot pa sauszemes ceļiem), ļoti nelielu svaru un tā labvēlīgu izlīdzinājumu pa darba orgāniem un, protams, ļoti zemas apkopes izmaksas. Disku lobītāja dizains atbilst drošības prasībām attiecībā uz apstiprināšanu darbam uz ceļiem.

Zemas apkopes izmaksas

Īpaša uzmanība tiek pievērsta disku lobītāja kopējam dizainam un ergonomijai. Visi pielāgošanas mezgli ir ērti pieejami operatoram un atbilst stingrām drošības prasībām. Disku lobītājam ir ļoti zemas apkopes prasības. Salīdzinot ar citu ražotāju iekārtām, tam ir ievērojami samazināts eļļošanas punktu skaits un biežums. Lielākā daļa mezglu ir bezapkopes visā iekārtas kalpošanas laikā.

Sazinies par šo

Kaspars Dzergačs - 29293715
Aizpildi formu

Jautājums par produktu