TR un TR HD SĒRIJA

TR PIEKABES – KVALITĀTE, IZTURĪBA UN IETILPĪGUMS
Jaunās TR ir musdienīgs kravu pārvešanas risinājums, kas atvieglo ikdienas darbus. TR piekabes ir manervētspējīgas un stabilas gan uz ceļa, gtaīrnu mā, paātrinot kravu transportēšanu un samazinot degvielas patēriņu. Nēpārspējami izturīgās piekabes ir izgatavotas no augstākās kvalitātes metāla.

TR HD PIEKABES – LIELISKAS IESPĒJAS AR TEICAMU IZTURĪBU
Multiva TR HD piekabes ir izcils pārvadāšanas risinājums pats visprasīgākajām saimniecībām, sniedzot augstāko kvalitāti tirgū. Piekabes standa rataprīkojums ir ļoti bagātīgs un piekabes ir izturīg as, tāpat arī ērtas lietošanā. Pateicoties stabilajam dizainam piekabes ir piemērotas transportēšanai arī ar lielu braukšanas ātrumu.

Sazinies par šo

Raitis Mackevičs + 371 22336672
Aizpildi formu

Jautājums par produktu

Papildus Info

Tehniskie dati

TR piekabes

Pateicoties profilētajiem sānu bortiem un masīvam atbalsta rāmim, kravas kaste ir stingrāka un ietilpīgāka, kā jebkad.Konusveida kravas kaste ir robotizēti sametināta no visaugstākās kvalitātes metāla, tādejādi kravas izkraušana nekad nesagādā problemās, neatkarīgi no kravas veida un apstākļiem. Hidrauliski vadāmais aizmugurējais borts ir
izgatavots no kopējas metāla loksnes, bez metinājuma šuvēm. Viss šis nodrošina nodilumizturību un stingrību.

TR HD piekabes

TR HD piekabēm ir augstākā līmeņa aprīkojums jau standarta aprīkojumā. Piekabes standartā ir aprīkotas ar hidraulisku dīseles amortizāciju, kas uzlabo stabilitāti un komfortu pārvadāšanas laikā, slāpējot triecienus un svārstības starp piekabi un traktoru. TR300HD standartā ir aprīkots ar hidraulisku tiltu amortizāciju, tā padarot piekabi nēpārspējami stabilu gan braukšanas, gan kravas izgāšanas laikā. Stūrējošais aizmugures tilts sniedz izcilu manervētspēju jebkuros apstākļos.