OPTIMA EVO

Multiva Optima Evo ir jaunās paaudzes klasiskais augsnes kultivators – visiem augsnes tipiem. Pārdomātā un plašā rāmja konstrukcija, jaunie riteņu izmēri un spēcīgie zari nodrošina izcilu veiktspēju jebkuros apstākļos.

Optima nosaukums atspoguļo ilgtermiņa spēju nodrošināt kvalitāti un izturību, vairākus gadus pārbaudīts tūkstošiem saimniecību un pierādīts, ka tas darbojas gan uz vieglākiem augsnes tipiem, gan uz māla.

Sazinies par šo

Raitis Mackevičs + 371 22336672
Aizpildi formu

Jautājums par produktu

Papildus Info

MULTIVA OPTIMA EVO ĪPAŠĪBAS

Darba platuma palielināšana – kad vien nepieciešams

Optima ir neatkartojams runājot par universalitāti. Dažiem modeļiem ir iespēja palielināt darba platumu, kad vien tas ir nepieciešams. Tādejādi Optima T600 var tikt palielināts par T700, bet T700 un T800 iespējams palielināt līdz T900. Papildus paplašinājumi ir vienkārši un ātri pievienojami pamatrāmim ar skrūvēm.

Kultivatora darba dziļums arī ir viegli un kopēji regulējams. Darba dziļums ir ātri maināms ar soli 5 millimetri.

 

Optima ir smags kultivātors, bet tā kopējošie riteņi ļauj saglabāt nemainīgu izvēlēto dziļumu, neatkarīgi no augsnes apstākļiem. Pateicoties tā garajam rāmim, ass novietojumam un uzbūvei, to var efektīvi izmantot arī smagās, mālainās augsnēs.

TerraFlex izturīgi zari – lieliskam rezultātam

Optima T modeļi ir aprīkoti ar TerraFlex zariem ar izmēru 10 x 45 mm. Izturīgie zari spēj noturēt vienmērīgu darba dziļumu. Nemainīgs darba dziļums sagatavo izcilu sēklas gultni, tādejādi radot ideālus dīgšanas apstākļus.

Zara augstums no piestiprināšanas punkta līdz kalta galam ir 42 cm, kas nodrošina lielu augsnes un augu atlieku caurlaidību.

Zaru izvietojums, šļūces, ecešas un veltnis

Optima T garais rāmis – 300 cm, lielais zaru attālums un to izvietojums nodrošina sekmīgu augsnes apstrādi jebkuros apstākļos.

Tāpat dažādais aprīkojums ļauj pielāgot kultivatoru jebkuras saimniecības vajadzībām. Iespējams aprīkot ar dažāda veida šļūcēm, stieņu veltņiem un aizmugurējām ecešām.