MDS

Rauch MDS izkliedētāji ar vienkāršo uzbūvi, bet plašu aprīkojuma klāstu un augsto izkliedējuma kvalitāti ir lieliski piemēroti nelielās saimniecībās.

Ar kravnesību no 800 līdz 1800 kg, tilpumu no 500 līdz 1700 l un darba platumu no 10 līdz 24 m (vēlajā meslošanā) MDS modeļu klāstā atradīsiet piemērotu izkliedētāju jebkurai saimniekošanas metodei.

MDS modeļi izceļas ar kopēju tvertni bez starpsienām, kas ļoti atvieglo darbu nelīdzenos tīrumos, jo abiem diskiem mēslojuma padeve beigsies vienlaicīgi.

Vienkārša, bet precīza kalibrācija notiek ātri pateicoties viegli noņemam izkliedes diskam un proporcionālai skalai.

RAUCH Vācijas ģimenes uzņēmums koncentrējas mēslojumu izkliedētāju ražošanā, piedāvājot arvien jaunākus inovatīvus risinājumus precīzākam darbam, kuri saņēmuši daudzus pasaules augtākos apbalvojumus.

Sazinies par šo

Raitis Mackevičs + 371 22336672
Aizpildi formu

Jautājums par produktu

Papildus Info

MDS APRīkojums

Kopēja tvertne – precīzi līdz pedējai granulai

Kopējas tvertnes konstrukcija bez starpsienām. Strādājot slīpumos un nelīdzenos tīrumos nereti vienam diskam mēslojums ātrāk beidzas nekā otram. MDS kopējā tvertne abiem diskiem nodrošina nemainīgu padevi līdz pēdējai granulai.

Tvertnes metāla vairāklīmeņu attīrīšana un augstākās kvalitātes pulverkrāsošana sniedz augstāko Rauch kvalitāti arī pēc daudziem darba gadiem.

Tvertnes apakšējā izkliedēšanas daļa un mehānismi izgatavoti no augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda.

Lēni rotējošs maisītājs (tikai 180 apgr/min) saudzīgi pārvieto granulas un nodrošina vienmērīgu mēslojuma
plūsmu.

Bezapkopju piedziņa, universāli izkliedes diski, precīza padeve

Lielisks risinājums daudzpusīgam pielietojumam – viens disks ar maināma novietojuma lāpstiņām. Izkliedes lāpstiņu novietojumu var viegli mainīt bez speciāliem instrumentiem, tā pielāgojot dažāda veida izkliedes materiāliem un darba apstākļiem.

Speciālas formas padeves lūkas var dozēt no ļoti mazām devām (no 3 kg/ha) līdz lieliem mēslojumu apjomiem,
piemēram 500 kg CAN uz ha. ar darba platumu 18 m un ātrumu 10 km/h.

Pateicoties ātri rotējošiem izkliedes diskiem – 980 apgr/min, materiāls tiek izkliedēts ar nepieciešamo paātrinājumu.

MDS izkliedētāju sirds ir bezapkopju piedziņas reduktors eļļas vannā. Visas asis ir ar dubultajiem
gultņiem. Maisītāja ass ir izgatavota no augstākās kvalitātes nerūsējošā tērauda.

Vienkārši kalibrēt, precīza dozācija ar padeves lūku vadību

 

Pateicoties, bez speciālu instrumentu izmantošanas, viegli noņemamiem diskiem ar speciālu uzgriezni, MDS ir izcili precīzs kalibrējot un ļoti ātrs iztukšojot tvertni no pārpalikuma. Kalibrācijas piederumi ir iekļauti izkliedētāja standartaprīkojumā.

Izkliedes daudzumu var iestatīt sākot no 3 kg/ha izmantojot plašo DfC skalu, kura ir proporcionāla daudzumam. DfC skala ļauj precīzi iestatīt izkliedes daudzumu bez papildus instrumentiem. Tik vienkārši: 10% skalas palielinājums nozīme 10% palielinājumu izkliedes daudzumam. Tas viss atvieglo izkliedes dozas precīzu izvēli strādājot dažādos tīrumos.

Atkarībā no aprīkojuma var izvēlēties dažāda veida padeves lūku vadību:

  • Manuāla
  • Hidrauliska
  • Elektriska ar E Click vadības paneli

MDS PAPILDAPRĪKOJUMS

Vienāds izkliedes daudzums neatkarīgi no darba ātruma, GPS vadība

Aprīkojot ar ātruma sensoriem un vadības datoru MDS izkliedētājs var nodrošināt vienādu izkliedes daudzumu neatkarīgi no darba ātrumu. Tā panākot vēl augstāku precizītāti jebkuros darba apstākļos. Tāpat iespējams palielināt vai samazināt izkliedes daudzumu tieši no vadības datora.

Uzstādot vadības datoru ar GPS uztvērēju izkliedētāja vadība notiek ar navigācijas palīdzību. Lauka galos ieslēdz un izslēdz izkliedēšanu.

Ar GPS sistēmu iespējams iestatīt OPTI POINT vērtības. OPTI POINT sistēma atkarībā no izvēlētā meslojuma veida un tā fizikālajām īpašībām automātiski nosaka punktu kurā izkliedi ieslēgt un izslēgt. Tā strādājot ar dažāda veida materiāliem tas netiek izkliedēts ārpus lauka robežām.

Unikāls aprīkojums izkliedēšanai rindās

RV 2M rindu izkliedes aprīkojums ļauj koncentrēti un precīzi izkliedēt mēslojumu rindās augošu augu sakņu zonā. Neviena granula netiek izkliedēta rindstrapā. Tā ietaupot vērtīgo mēslojumu. RV 2M iespējams viegli un ātri pielāgot rindām ar platumu no 2 līdz 5 m.

Kultūrās ar vairākām rindām kā kukurūza, zemenes, dārzeņi un citās RFZ 7 rindu mēslošanas aprīkojums sniedz efektīvu risinājumu precīzai mēslojuma izkliedei līdz 7 paralēlās rindās. Mēslojums vajadzīgajā apjomā tiek izkliedēts tieši rindstarpās ar iespēju mainīt rindstarpu platumu un rindu skaitu. Ar RFZ 7 var aprīkot MDS 11.1/12.1/17.1 un 19.1 modeļus

Aprīkojums darbam lauku malās

TELIMAT T1 – Ērts un ātri hidrauliski vadāms lauku malu un robežu izkliedes ierobežošanas aprīkojums. Nepārtraucot darbu, iespējams pārslēgties starp izkliedes veidiem, nezaudējot laiku.

GSE 6 vai 7 – Precīzs lauku robežas izkliedes aprīkojums, nepieļauj materiālam nokļūt ārpus lauka robežām. Mēslojums tiek izkliedēts no lauka robežas tikai uz vienu pusi, virzienā tieši uz lauku. Izmantojot GSE 7, distance no lauka robežas ir maināma no 0 līdz 3 m.

Visi MDS lauku robežu un malu izkliedes aprīkojumi atbilst Eiropas dabas aizsardzības prasību standartiem (EN 13739-1).