FORTE S un XT sējmašīnas

VISDAUDZPUSĪGĀKĀ SĒŠANAS TEHNOLOĢIJA TIRGŪ
Unikālā sējdisku uzbūve Multivas sējmašīnām garantē precīzu rezultātu visos apstākļos Graudi un minerālmēslojums tiek iesēts vienlaicīgi ar vienu un to pašu sējdisku dažādos dziļumos. Multiva FORTE ir piemērota sējai gan apstrādātā augsnē, gan tiešajai sējai.

Vienkārši iestatāms, plaša diapazona spiediens uz augsni
Sējdisku spiedienu Multiva sējmašīnām var mainīt ar hidrauliku, diapazonā no 50 līdz 200 kg. Pat darba laikā spiedienu var ātri un precīzi mainīt no traktora kabīnes. Pateicoties tam pat cietās augsnēs var nodrošināt vienmērīgu sēšanas dziļumu.

Sazinies par šo

Raitis Mackevičs + 371 22336672
Aizpildi formu

Jautājums par produktu

Papildus Info

Tehniskie dati

Universālais Multiva – S sējdisks ir ideāli piemērots visām augsnēm un to apstrādes veidiem. Tas neaizsprostojas pat smagākajos apstākļos. Hidrauliski maināmu sējdiska spiedienu uz augsni – 50 – 175 kg var sasniegt pat ar tukšu sēklas tvertni.

Patentētais Multiva XT precīzais sējdisks, sasniedz augstāko precizitāti sējas rezultātos, jo sēšanas dziļumu iestata ar sējdiskam sānā novietotu atbalsta riteni. Sāna atbalsta ritenis ir novietots nedaudz uz priekšu no diska, lai labāk sagrieztu augu atliekas un novērstu aptīšanos ar tām. Hidrauliski sējdiska spiedienu var regulēt diapazonā no 50 līdz 200 kg.