DISCMASTER+

Uzkarināmie Multiva DiscMaster+ diski ir efektīvs agregāts rugaines apstrādei vidēja izmēra saimniecībai. Plaši izkārtotais un augstais rāmis padara šos diskus drošus pret nosprostojumiem ar augu atliekām. Tieši pretēji, Multiva DiscMaster+ ir ideāli piemēroti liela apjoma augu atlieku iestrādei augsnē. Piemēram ziemas kviešu vai pat kukurūzas atlieku apstrādei.

Piekabināmie DiscMaster+ modeļi ir lieliski piemēroti lielu platību apstrādei. Tie strādā tādā pašā veidā kā uzkarināmie modeļi. Piekabināmie disku kultivatori sastāv no divām sekcijām, un tos var salocīt ar hidrauliku. Aizmugurējais augsnes veltnis ir sadalīts trīs
daļās, tādejādi iespējams transporta riteņus novietot starp apstrādes diskiem un veltni. Šis unikālais dizains padara disku kultivatoru daudz manervētspējīgu apgriešanās laikā lauku galos un stabilāku transporta laikā.

Sazinies par šo

Raitis Mackevičs +371 22336672
Aizpildi formu

Jautājums par produktu

Papildus Info

Tehniskie dati

Uzkarināmie DISCMASTER+

DiscMaster+ ir ideāli piemēroti liela apjoma augu atlieku iestrādei augsnē. Piemēram ziemas kviešu vai pat kukurūzas atlieku apstrādei. Ar disku kulitvatoru Multiva DiscMaster+ iespējams apstrādāt lielas platības īsā laikā. Augstais darba ražīgums atvieglo un paātrina tādus darbus, kā piemēram kūtsmēslu iestrādi augsnē. Šādi augiem vajadzīgais slāpeklis tiek laicīgi iestrādāts augsnē. Tāpat DiscMaster+ diskus var izmantot arī seklai augsnes apstrādei.

Uzkarināmos DiscMater+ diskus var viegli pielāgot dažādākajiem darbiem ar papildaprīkojumu. Pat
pārveidot par piekabināmiem, tādejādi sniedzot plašas disku pielietošanas iespējās vissdažādākajiem izmantošanas veidiem. Šādi tiek atslogota traktora aizmugurējā ass, veicot apgriešanos lauku galos, salīdzinot ar uzkarināmo versiju. Tāpat piekabināmā tipa diski transporta laikā ir stabilāki. Diskus var aprīkot ar sīksēklu sējmašīnu.

Piekabināmie Discmaster+ 

Agresīvie diski pilnībā sagriež augu atliekas un iemaisa tās augsnē. Disku kultivators efektīvi strādā plaša darba ātruma diapazonā.

Izturīgs kvadrātcaurules rāmis nodrošina ilgu ekspluatācijas laiku, un augstais atvērtais rāmis padara DiscMaster+ drošu pret aizsišanos. Pateicoties tam, DiscMaster+ labi darbojas pat grūtos apstākļos. Multiva DiscMaster+ ir labi piemērots laukos ar lielu augu atlieku daudzumu. Tā disks ir liels un ar agresīvu leņķi, tādējādi nodrošinot efektīvu augsnes sajaukšanos. Disks labi iespiežas augsnē un nodrošina dziļu augsnes apstrādes iespēju.

Ļoti daudzu un stingru produktu testu rezultātā DiscMaster+ disku rumbas ir aprīkotas ar bezapkopju gultņiem un labirinta tipa izolāciju. Jo tieši šāda veida izolācija testu rezultātā uzrādīja labāko sniegumu, lai pasargātu gultni no netīrumiem, putekļiem un mitruma, tā nodrošinot ilgmūžīgu darbību, bez apkopju nepieciešamības.